Nijmolensebeekpad

Nijmolensebeekpad

Ontdek het mooie buitengebied van Vaassen met haar rijke historie, langs een kasteel, watermolens, beken, grafheuvels en raatakkers. Laat je verrassen door de schoonheid en afwisseling van het landschap in elk seizoen. Klompen aan, rugzak op en gaan!

Cannenburchermolen
Beeld: onbekend
Buurtschap 't Loar
Beeld: Wim van 't Einde
Nijmolense beek
Beeld: Wim van 't Einde

Horeca onderweg

  • Camping de HelfterkampGortelseweg 24, Vaassen
  • Restaurant Bij Maarten 't KoetshuisMaarten van Rossumplein 2, Vaassen

Verkooppunten brochure

Reacties

Gemiddelde 4.0 op basis van 83 reacties
Jan-Ernst & Marijke de Planque-Zaayer
22 februari 2025 om 08:21
Op 21-2-2025 met geweldig zonnig weer gestart bij kasteel de Cannenburch in Vaassen. 14 km maar onze stappenteller gaf 16 km aan. Goed bewegwijzerd, veel te zien onderweg. Wát een geweldig leuk pad met top wandelcondities vandaag! Waarom het zo negatief werd bekritiseerd door wandelaars begrijp ik niet als je de reacties leest bij Klompenpaden…. Ook nog tientallen vlinders gezien, citroentjes en dagpauwogen in het gedeelte waar de mooie grafheuvels waren. ???? Bij Maarten in het Koetshuis nog even zitten smikkelen. Er is zelfs voor honden een menukaart! ????

Laurens
15 februari 2025 om 09:49
Dit nieuwe pad onlangs gelopen, goed bewegwijzerd maar hebben wel eens mooiere klompenpaden gelopen. Op een paar uitzonderingen na loop je de route bijna geheel over ook voor auto's toegankelijke asfaltwegen. Weinig variatie qua landschap maar misschien in het meer groene seizoen is de route aantrekkelijker maar iedereen heeft zo zijn voorkeuren.

Peter
2 februari 2025 om 10:13
Een tamelijk saaie wandeling, landschap spreekt niet echt tot de verbeelding; veel lange rechte saaie paden, veel raaigrasvelden en kale maisakkers en rommelige plattelandsbebouwing. Slechts enkele interessante wetenswaardigheden. Gelukkig scheen het zonnetje.

Matthijs
1 februari 2025 om 10:49
30 nov. dit jonge pad gelopen. Aan de reacties te lezen was niet iedereen enthousiast want veel is verhard. Ik ken de omgeving van het fietsen maar ik kwam toch nog verrassende paadjes tegen. Ik vond de verharde stukken niet erg, er was genoeg moois te zien. En toen ik liep was het ook vrij rustig qua verkeer. 4,5

Klik hier om de reacties op dit pad te blijven volgen.
Route informatie
Lengte
7, 12, 14 km
Startpunt
Parkeerplaats Julianalaan in Vaassen
Openbaar vervoer
Bushalte Vaassen Centrum in Vaassen
Honden
Op dit Klompenpad ben je welkom met de hond aan de lijn. Dit in tegenstelling tot de andere Klompenpaden, waar honden verboden zijn.

Vragen of meer informatie

Wil je meer informatie over de Klompenpaden of heb je een opmerking over een van de routes, vul dan het contactformulier in.